Wszystkie Aktualności

Cardio ma moc - poznaj Life Fitness on Demand!

2020.01.15 309

Life Fitness, globalny lider w produkcji sprzętu treningowego na świecie, wprowadził zajęcia grupowe #LifeFitnessonDemand dostępne we całej linii urządzeń cardio Life Fitness premium. To pierwsza tego typu innowacyjna oferta na rynku fitness. Urządzenia treningowe marki Life Fitness znajdują się w ponad 250 000 obiektach fitness na całym świecie, każdego roku trenuje na nich 60 milionów ludzi. 

Dzięki #LifeFitnessOnDemand, amerykański producent pragnie wesprzeć komercyjne obiekty fitness, by zwiększyć satysfakcję ich klientów. #Life Fitness OnDemand oferuje ćwiczącym angażujące, ekscytujące, energetyczne treningi prowadzone przez charyzmatycznych instruktorów w dowolnym obiekcie: siłowni, hotelu, centrach sportowych itp.
Cyfrowa biblioteka z zajęciami cardio #LifeFitnessOnDemand dostępna jest na urządzeniach cardio Life Fitness z konsolami Discover SE3HD: bieżniach, maszynach eliptycznych, rowerach treningowych pionowych i poziomych, schodach Power Mill i trenażerach ArcTrainer.

Treningi #LifeFitnessonDemand trwają od 10 do 40 minut i dostosowane są do wszystkich poziomów zaawansowania użytkowników.

Więcej informacji, na czym polega #LifeFitnessonDemand wkrótce na naszej stronie i na naszych mediach społecznościowych.

www.facebook.com/topgympl 

Przeczytaj także

Life Fitness rezygnuje z uczestnictwa w FIBO 2020

Drodzy klienci, Life Fitness w piątek 21 lutego opublikował komunikat w związku z decyzją o…

Top-Gym 2020.02.22

Life Fitness DB Event - Paryż 2020- podsumowanie

Właściele TOP-GYM, autoryzowanego dystrybutora marek Life Fitness i Hammer Strength w…

Facebook Top-Gym 2020.02.14

Trenuj w Fitness Academy Maślicka - wideo

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu zrealizowanego przez TOP-GYM, prezentującego nowoczesny…

Facebook Top-Gym 2020.02.09
Akceptuję →