Wszystkie Aktualności

Wiosenne nowości w ofercie TOP-GYM

2019.03.01 398

 Już od marca w ofercie TOP-GYM znajduje się rewolucyjne urządzenie pomiarowe do analizy sprawności FitQuest made in UK,  bezcenne w każdym profesjonalny klubie fitness. To innowacyjne, zaawansowane technologicznie urządzenie z jednej strony wspiera klientów w osiąganiu celów treningowych, a także jest nieocenioną pomocą w treningu personalnym, a z drugiej ummacnia więź klubowiczów z klubem fitness.

Poznaj szeroki wachlarz korzyści z posiadania tego urządzenia w Twoim obiekcie fitness - zapraszamy do testowania urządzenia na naszym stoisku już 7-8 marca w hotelu Marriott Centrum podczas Kongresu FEM. Zapraszamy na nasze stoisko na którym pokażemy najnowsze produkty w naszej ofercie, w tym FitQuest. Urządzenie będzie można przetestować pod czujnym okiem trenera personalnego oraz sprawdzić wszystkie atuty i korzyści, jakie niesie ze sobą zakup urządzenia FitQuest.  

Poza tym zapraszamy na prezentacje Macieja Wolnego z EmsTraining.pl, który podzieli się planami na najblizszą przyszłosć oraz debatę CEO ( piatek 8 marca g.10.00) z udziałem Macieja Wolnego, współwłaściciela TOP-GYM. Zapraszamy na FEM! 

Przeczytaj także

Niezawodne wioślarze z oporem wodnym

TOP-GYM oferuje niezwykle bogaty wachlarz ergometrów wioślarskich najwyższej klasy z…

Top-Gym 2019.05.13

Bench Press bez tajemnic - instruktażowe wideo

W kolejnym filmie instruktażowym, który powstał we współpracy z trenerami z…

Facebook Top-Gym 2019.05.02

Bieżnia treningowa Platinum Club Series z prestiżową nagrodą

Bieżnia domowa Life Fitness Platinum Club Series została wyróżniona prestiżową…

Top-Gym 2019.04.26
Akceptuję →