Marki w ofercie TOP-GYM

Oferujemy urządzenia, akcesoria i rozwiązania treningowe czołowych światowych marek m.in. Life Fitness, Hammer Strength, Indoor Cycling Group, FitQuest, czy First Degree Fitness. Uzupełniamy je o dodatkowe produkty i usługi, co pozwala nam na kompleksowe wyposażanie obiektów fitness.

Amerykańska marka Life Fitness to wiodący producent sprzętu treningowego na świecie. Oferuje najwyższej jakości niezawodne maszyny cardio i siłowe oraz szeroką gamę rozwiązań do treningu funkcjonalnego, HIIT, typu crossfit oraz kameralnego treningu grupowego. Codziennie na maszynach Life Fitness ćwiczy 60 milionów użytkowników w ponad 250.000 obiektach , m.in. w klubach fitness, hotelach, ośrodkach sportowych, bazach wojskowych oraz siłowniach domowych w 160 krajach na świecie. Znakiem firmowym Life Fitness jest perfekcyjna biomechanika i funkcjonalność urządzeń treningowych. Liczne innowacyjne rozwiązania stosowane przez amerykańskiego producenta zwiększają zaangażowanie i motywację użytkowników oraz dostarczają wielu narzędzi właścicielom i menedżerom obiektów fitness, umożliwiających budowanie lojalności klubowiczów. Trening na urządzeniach Life Fitness dostarcza unikalnych wrażeń treningowych i jest niezwykle efektywny.

Zobacz katalog produktów →

Światowa renoma maszyn Hammer Strength została zbudowana ze stali, hektolitrów wylanego potu i niezłomnej determinacji. Hammer Strength to marka nr.1 dla profesjonalnych sportowców: urządzenia wytrzymają każde obciążenie, a co najważniejsze są zaprojektowane do osiągania wyśrubowanych rezultatów. Na Hammer Strength może trenować każdy, gotowy do ciężkiej pracy, komu zależy na poprawie rezultatów treningowych i bezpieczeństwie treningu. Niech Twoi klienci poczują nieprzeciętną jakość, solidność i biomechanikę maszyn Hammer Strentgh oraz satysfakcję z realizacji celów treningowych.

Hammer Strength → Zobacz katalog produktów →

Każdy może jeździć na rowerze – niezależnie od wieku, wagi poziomu sprawności. Podczas zajęć indoor cycling, wysiłek kontroluje się za pomocą oporu regulowanego indywidualnie, tak więc każdy może trenować na swoim poziomie wytrenowania oraz tempie. Indoor Cycling to idealny trening cardio, żadna inna aktywność nie spala tyle kalorii, co porządna sesja rowerowa. Podczas zajęć indoor cycling nie tylko kalorie będą się spalać jak szalone, ale też wytrenujemy wiele grup mięśniowych jednocześnie: uda, pośladki, brzuch i ramiona. Poza tym indoor cycling jest przyjazny dla stawów w porównaniu do innych sportów wytrzymałościowych, co znaczy że podczas sesji rowerowej nasze kolana i biodra są mniej obciążone. Indoor Cycling to znacznie więcej niż jazda na rowerze. Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy ICG wyznaczają cele w określonych strefach treningowych, motywującej muzyce oraz udzielającej się wszystkim dynamice grupy, co przekłada się na entuzjazm i radość z każdej wspólnej jazdy. Na zajęciach indoor cycling nie musisz się martwić o motywację. A dzięki indoor cycling szybciej podkręcisz formę i sprawność! Life Fitness oferuje rowery najnowocześniejsze i najbardziej dopracowane pod względem mechaniki o zaawansowanym designie, z rozbudowanymi funkcjami cyfrowymi, wielokrotnie nagradzane na światowych eventach sportowych.

Indoor Cycling Group → Zobacz katalog produktów →

FitQuest to analizator składu ciała oraz zaawansowane technologicznie urządzenie do pomiaru najważniejszych parametrów sprawności. Jest przyjazne i łatwe w obsłudze, posiada przejrzysty interfejs i co najważniejsze wyniki dostępne są online z każdego miejsca. Trwający 4 minuty test sprawności mierzy 8 parametrów m.in siłę i wytrzymałosć górnych i dolnych partii mięśniowych, siłę eksplozywną mięśni i wytrzymałość. FitQuest to znakomite narzędzie do pozyskania nowych klientów na trening personalny. FitQuest pomaga w pracy trenerom personalnym, którzy na podstawie wyników testu mogą precyzjnie dopasować programy treningowe dla swoich podopiecznych, a także na bieżąco śledzić ich postępy online. Właściciele i menedżerowe klubu fitness dzięki FitQuest mają możliwość większego zaangażowania klientów w trening, oraz lepszą interakcję klubu z klientem. FitQuest to sprawdzony sposób na zwiększenie retencji w klubie fitness.

Zobacz katalog produktów →

First Degree Fitness to ceniony australiski producent wysokiej klasy ergometrów wioślarskich z oporem wodnym, działający od ponad 15 lat. Wioślarze z opatentowanym systemem Fluid Technology mają charakterystyczny podwójny zbiornik na wodę, w którym wielkość oporu można regulować za pomocą pokrętła. Dzięki temu na wioślarzach First Degree Fitness mogą trenować osoby początkujące jak zaawansowane. Poza tym płynność ruchu, elegancki i funkcjonalny design, kompatybilność z aplikacjami fitness a także wytrzymały pas napędowy i ergonomiczne uchwyty zapobiegające nadmiernym obciążeniom nadgarstków, ramion i przedramion to główne atuty ergometrów wioślarskich First Degree Fitness. W ofercie posiadamy zarówno stylowe ergometry drewniane oraz stalowe, które znakomicie wpasują się we wnętrza nowoczesnych obiektów fitness.

Zobacz katalog produktów →

Champions Ladder, to innowacyjna bieżnia wspinaczkowa, która jest niezwykle efektywnym urządzeniem cardio, pod kątem liczby spalonych kalorii i budowania wytrzymałości tlenowej i beztlenowej. Champions Ladder jest przeznaczona dla wszystkich, którzy kochają sport i dążą do zdrowego stylu życia, niezależnie od stopnia wytrenowania. Radość i satysfakcję z treningu na Champions Ladder będą czerpać zarówno amatorzy, jak i wyczynowi sportowcy. Champions Ladder możemy wykorzystać do rozgrzewki przed treningiem, w treningu cardio całego ciała, jako stację w treningu obwodowym, a także w grupowym treningu kameralnym. Na nowoczesnym wyświetlaczu zobaczymy takie parametry treningu jak m.in.: pokonany dystans, szybkość, liczba spalonych kalorii, wartość tętna. Unikalna budowa urządzenia ustawia użytkownika pod kątem 40 stopni, aby zmniejszyć nacisk na dolną część pleców, co przy okazji sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla stawów (w tym kolan), co nie zawsze jest możliwe w standardowych maszynach cardio. Automatyczne dostosowanie prędkości do użytkownika zapewnia komfort treningu

Cybex to renomowana amerykańska marka, która międzynarodową renomę zyskała zwłaszcza dzięki przemyślanym i perfekcyjnym pod względem biomechaniki urządzeniom cardio. Flagowym produktem marki Cybex jest trenażer łukowy Arc Trainer, oraz różne jego warianty do treningu całego ciała, czy tylko dolnych partii mięśniowych. Najnowszym wariantem tego trenażera jest SPARC, który przeznaczony jest przede wszystkim do treningu typu crosssfit. Trenażery marki Cybex to absolutny punkt obowiązkowy wyposażenia każdego profesjonalnego obiektu fitness. Gwarantują nie tylko efektywny trening wytrzymałościowo-siłowy ale też znakomicie sprawdzają się w najmodniejszym ostatnio treningu HIIT (High Intensity Interval Training).

Zobacz katalog produktów →

SCIFIT to światowy lider sprzętu cardio przeznaczonego dla osób w trakcie rehabilitacji oraz z segmentu „active aging”. Stanowią ją seniorzy, osoby niepełnosprawne, otyłe, wymagające rehabilitacji, sportowcy, czy osoby o specyficznych potrzebach. Maszyny SCIFIT są niezwykle przyjazne i proste w obsłudze, co zwiększa komfort treningu wszystkich użytkowników. Cechują się unikalną biomechaniką, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, oraz przyjazną dla użytkownika konstrukcją umożliwiającą wszechstronny trening również osobom na wózkach inwalidzkich. Niski opór początkowy sprawia, że ćwiczenia nie obciążają stawów, a jednocześnie budują funkcjonalną siłę użytkownika.

Zobacz katalog produktów →

Renomowany amerykański producent profesjonalnych bieżni, przeznaczonych do intensywnej eksploatacji. Unikalna powierzchnia biegowa Slat-Flex® zapewniająca doskonałą amortyzację, wyjątkowa wytrzymałość i wiele dostępnych modeli, sprawia, że Woodway® jest wyborem nr.1 wśród wyczynowych sportowców w USA. Urządzenia te również pracują znacznie ciszej niż standardowe bieżnie mechaniczne.

Zobacz katalog produktów →

Urządzenia niemieckiej firmy Xtension Fitness oferują wszechstronny trening mobilności, stanowiący niezwykle istotny aspekt aktywności fizycznej, wpisujący się w koncepcję medical fitness. Niemiecki producent proponuje wielofunkcyjne urządzenia w różnych wersjach jak np wieżę MultiTower MTX, na której można wykonać wiele ćwiczeń funkcjonalnych, zwiększających mobilność oraz trening powięzi na powierzchni zaledwie 1,5 mkw. Urządzenia Xtension Fitness przeznaczone są do studiów treningu personalnego, klubów butikowych oraz premium. Najwyższa jakość wykonania made in Germany.

Zobacz katalog produktów →

Przez ponad 20 lat działalności renomowana marka Peak Pilates mocno zakorzeniła się w profesjonalnej społeczności Pilates, jako zaufany lider i ekspert w dziedzinie maszyn do treningu Pilates. Flagowe produkty Peak Pilates to linia urządzeń drewnianych, które są najczęściej wybieranym produktem przez doświadczonych trenerów Pilates, właścicieli studiów Pilatesa, oraz kluby fitness i spa na świecie. Koncepcja Peak Pilates w Polsce to spójna oferta programów i produktów do Pilatesa oraz treningu funkcjonalnego. Kontakt ciszewska@peakpilates.pl

Zobacz katalog produktów →

Marka ZIVA jest obecna w 80 krajach na świecie. Misją marki jest dostarczanie wolnych ciężarów, ławek treningowych akcesoriów w tym do treningu funkcjonalnego i typu cross-fit oraz, które inspirują oraz motywują do systematycznych postępów. Akcesoria marki ZIVA charakteryzują się oryginalnym, niepowtarzalnego designem i kolorystyką, wyjątkową trwałością oraz najwyższą jakością wykonania. W portfolio marki znajdują się zarówno produkty low budget jak i linie Premium.

Zobacz katalog produktów →
Akceptuję →