Hammer Strength

Klub wyposażony w wymaganą liczbę maszyn Hammer Strength dostarczonych przez TOP-GYM zostaje wpisany na światową listę centrów treningowych Hammer Strength dostępną na stronie producenta. Dołącza tym samym do światowej elity i zostawia konkurencję w tyle.

HAMMER STRENGTH

Marka Hammer Strength® to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Motto marki Hammer Strength®− „Building Champions” nie jest pustym sloganen, lecz  sprawdza się każdego dnia.

W ofercie marki Hammer Strength znajdują się m.in linie maszyn siłowych, stosowe (Hammer Strength Select), półwolne - flagowy produkt Hammer Strength Plate-Loaded  oraz połączenie tych dwóch rozwiązań, czyli Motion Technology Selectorized.  

Hammer Strength to także ogromny wybór klatek i półklatek typu Rack oraz wolnych ciężarów i akcesoriów. Z kolei dzięki modułowym klatkom HD Athletic można dowolnie skonfigurować strefę siłową np. do treningu funkcjonalnego. 

 

Dołącz do elity!

Dołącz do elitarnego grona i zapewnij swoim klientom trening siłowy na najwyższym poziomie. Przy zakupie minimum 15 urządzeń marki Hammer Strength® Twój klub zostanie wpisany na międzynarodową listę Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength®. Dostaniesz też elegancki stalowy szyld, obwieszczający całemu światu, że należysz do elity!

Oficjalne Centra Treningowe Hammer Strength na świecie https://lifefitness.com/facility/hammer-strength-training-centers

Zobacz katalog produktów →

Centra treningowe Hammer Strength w Polsce

Prezentujemy listę i zdjęcia Oficjalnych OśrodkówTreningowych Hammer Strength® w Polsce

Przeczytaj

Zapraszamy do lektury artykułów w magazynach branżowych body LIFE oraz Fitness Biznes na temat marki Hammer Strength® w Polsce

Life Fitness News 2/2017

Life Fitness News 2/2017

body LIFE 2/2016

Life Fitness News 1/2018

Akceptuję →