Indoor Cycling Group

Zajęcia grupowe indoor cycling znów są na fali, głównie za sprawą eksplozji studiów butikowych. Oferujemy najbardziej zaawansowane rowery do indoor cyclingu oraz pakiet rozwiązań do zbudowania silnej i zaangażowanej społeczności w klubach fitness.

Kreowanie doświadczeń treningowych na sali rowerowej

Jeśli masz już siłownię, lub dopiero planujesz ją otworzyć, podpowiemy Ci kilka rozwiązań, które zagwarantują niezapomnianie doświadczenia treningowe: 

  1.  Rowery ICG: inwestycja, która jest punktem wyjścia la angażujących zajęć grupowych
  2.  Edukacja: trenerzy odgrywają istotną rolę dla wdrożenia unikalnych wrażeń treningowych 
  3.  Muzyka: kluczowy element dla zmotywowanych trenujących
  4.  Oświetlenie: kolory budują  niepowtarzalna atmosferę
  5.  Design sali rowerowej i wyposażenie: ekran, migające światło, profesjonalny system nagłośnienia dopełniają tego niezywkłego doświadczenia.

Do tego dołączymy gamę profesjonalnych rozwiązań skrojonych na miarę Twojego obiektu fitness, zwiększających motywację uczestników zajęć rowerowych, zapewniających im niezapomniane doświadczenia, rywalizację i poczucie wspólnoty.

Zajęcia indoor cycling  przyciągną nowe grupy docelowe do Twojego klubie i zwiększą retencję. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami m.zapasnik@globalbefit.com  tel. +48 509 988 068

JeEśli szukasz rowerów regenerowanych do indoor cyclingu do domu lub siłowni sprawdź nasze aukcje na allegro i skontaktuj się z m.wolny@top-gym.pl tel. +48 668 018 040

Poznaj poszczególne modele i charakterystykę rowerów ICG

 

 

 

 

 

 

ICG Connect

Podczas zajęć indoor cycling uczestnicy jadą wspólnie wszyscy razem, rywalizują ze sobą w grupach, lub dążą do osiągnięcia indywidualnego celu treningowego. Technologia ICG® Connect udoskonala dynamikę grupy, przez to, że wizualizacje dotyczące parametrów treningowych uczestników widoczne na ekranie motywują zarówno grupę, ale też każdego uczestnika indywidualnie do szybszego dotarcia do celu treningowego.

 

Zobacz katalog produktów →

Coach By Color® 

Coach By Color® to unikalny przewodnik po intensywności treningu, wyświetlany w 5 kolorach ( przypisanych do konkretnych stref wysiłku – dzięki którym uczestnicy zajęć rowerowych podkręcą kondycję oraz prędkość). Użytkownik bez problemu odczyta indywidualne parametry treningowe, a przy okazji będzie mieć niesamowity fun! Strefy oznaczone jednym z 5 kolorów są powiązane z indywidualną wartością FTP w wattach ( poziomem sprawności, mierzonym jako wartość mocy). Trening bazujący na mocy oraz tętnie to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Poprawia też interakcję użytkowników podczas wspólnej jazdy, sprawiając, że wszyscy jadą tym samym tempem. Lets make the ride more colorful!

MyRide VX

 

Wirtualny trening po najpiękniejszych trasach prowadzony przez wirtualnego trenera, lub na „żywo”, w wersji do treningu grupowego oraz indywidualnego.

Akceptuję →