Wszystkie Aktualności

Formownia doposażona w Life Fitness i Hammer Strength!

2019.10.10 1009

Formownia to partnerski klub TOP-GYM, zarazem najnowocześniejszy w Pabianicach klub fitness usytuowany w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny. Dysponuje powierzchnią 1.320 m kw. i utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, gdzie nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami starej Pawelany.
Jak mówi menedżer klubu, Marta Seta: " Formownię cechuje indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt.  Uwzględniając potrzeby i cele klubowiczów tworzymy miejsce, w którym propagujemy zdrowy styl życia i gdzie zadbamy o doskonałą kondycję oraz odprężenie".

Od 23 września Formownia powiększyła się o kolejne 220mkw. Klub zyskał dodatkową salę, a to oznacza większe możliwości treningowe dla najbardziej wymagających. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i w trosce o komfort naszych klubowiczów dołożyliśmy nowy sprzęt marki Life Fitness (urządzenia ze zdejmowanym obciążeniem SERII SIGNATURE oraz HAMMER STRENGTH ) - dodaje Marta Seta.

Tym samym klub doposażył się w  sprzęt marki Life Fitness, dostarczony przez TOP-GYM.  Jakie argumenty o tym zdecydowały? Marta Seta przyznaje: "Zależało nam na zachowaniu najwyższych standardów jakości, doskonałej biomechanice i unikatowym wzornictwie. Wszystko to zapewnia atrakcyjność i efektywność ćwiczeń".

Obecnie klub podzielony jest na:

  • strefę cardio i treningu siłowego (bieżnie, rowery, maszyny eliptyczne i sprzęt Life Fitness z obciążeniem stosowym)

• strefę treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, TRXy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2, Airbike•

strefę wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle). Podłoga w tej strefie jest przystosowana do dużych obciążeń. Tutaj pojawiły się dodatkowe maszyny z dokładanym ciężarem serii Signature i Hammer Strength. Zapraszamy na trening do FORMOWNI

Przeczytaj także

5 strategii rozwoju biznesu w dobie digitalizacji usług fitness

Rozwiązania cyfrowe w branży fitness nie są niczym nowym, są obecne od lat. Nowa sytuacja w…

Top-Gym 2020.06.25

Oczyszczanie powietrza w czasach koronawirusa

Dlaczego należy oczyszczać powietrze?   Wszyscy mamy świadomość, że powietrze,…

Top-Gym 2020.06.22

Restart siłowni - pomysły dla właścicieli klubów

Prezentujemy kolejną część poradnika TOP-GYM dla właścicieli i menedżerów siłowni,…

Top-Gym 2020.06.09
Akceptuję →