Kompleksowo wyposażymy Twoją siłownię

Chcesz otworzyć siłownię lub klub fitness? Doradzimy, jak to zrobić najlepiej. Pokażemy jak dzięki optymalnej konfiguracji wyposażenia stworzyć dochodowy klub fitness i przyciagnąć nowe grupy docelowe.

Wyposażenie siłowni i klubów fitness 

Niezawodne urządzenia treningowe

TOP-GYM oferuje bogaty wachlarz najwyższej jakości maszyn cardio i siłowych, klatek do treningu funkcjonalnego oraz wolnych ciężarów Life Fitness i Hammer Strentgh, które są przystosowane do długotrwałej eksploatacji.  W ofercie TOP-GYM znajdują się  nowe oraz regenerowane bieżnie treningowe bezpieczne dla stawów ( opatentowana amortyzacja Flex Deck redukuje obciążenie stawów o 30%)  maszyny eliptyczne, steppery, schody treningowe,  rowery treningowe i rowery do indoor-cycligu, stylowe ergometry wioślarskie z oporem wodnym maszyny siłowe ze stosem, maszyny siłowe z obciążeniem wolnymi ciężarami, wolne ciężary, akcesoria do fitnessu. Na oferowane urządzenia fitness oferujemy 3-letnią gwarancję.

Wysoka klasa maszyn treningowych Life Fitness i Hammer Strength oraz liczne funkcje monitorowania postępów treningowych oraz też opcje rozrywki zapewniają pełną personalizację treningu,  co przekłada się na zwiększenie satysfakcji klienta.

W swojej ofercie mamy maszyny treningowe fabrycznie nowe ale też regenerowane.  Oferta regenerowanych maszyn treningowych

Bezcenny know-how 

Największym wyzwaniem dla klubów fitness w dzisiejszych czasach jest nie tyle pozyskanie, co utrzymanie klienta. TOP-GYM oferuje rozwiązania optymalizujące działalność klubu, zarządzanie eksploatacją maszyn oraz usprawnienie bieżącej komunikacji z klubowiczami. Zapytaj o korzyści z rozwiązań oferowanych przez Life Fitness nasz dział sprzedaży.

 

Dodatkowe usługi TOP-GYM

Nasze zaplecze logistyczno-techniczne umożliwia nam oferowanie całej gamy usług dodatkowych, ułatwiających życie inwestorom i menedżerom klubu. Podstawiamy maszyny zastępcze w razie awarii,  w przypadku przesunięcia terminu otwarcia klubu przechowujemy w naszym magazynie zamówione maszyny nieodpłatnie, czy wymieniamy ustaloną liczbę maszyn w ciągu 6-mcy od otwarcia klubu również niedopłatnie.  Na indywidualnych warunkach przedłużamy również gwarancję na zakupione u nas urządzenia.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas za pomocą poniższego formularza - a zaoferujemy ci najlepsze warunki

Akceptuję →