Wsparcie i doradztwo

TOP-GYM działa w branży fitness od 2006 r. W tym czasie zgromadziliśmy wiedzę, a także opracowaliśmy narzędzia i rozwiązania, które pomagają naszym klientom stworzyć profesjonalny klub fitness, skazany na sukces. Niezawodny serwis i dział techniczny, kompleksowe wsparcie posprzedażowe i marketingowe to atuty naszej firmy.

Dział techniczny

Szybko reagujący serwis oraz największe zaplecze techniczo-logistyczne umożliwiają nam rozwiązywanie problemów naszych klientów.

Dowiedz się więcej →
Marketing i Promocja

Sponsorujemy ważne wydarzenia edukacyjne oraz akcje sportowe. Promujemy partnerskie kluby fitness wieloma dostępnymi kanałami własnymi oraz branżowymi.

Dowiedz się więcej →
Edukacja i Szkolenia

Wspieramy naszych klientów udostępniając im narzędzia do budowania lojalności klubowiczów i optymalizacji biznesu. Dbamy także o integrację naszych klientów i wymianę doświadczeń.

Dowiedz się więcej →
Ośrodki treningowe Hammer Strength

Status Oficjalnego Centrum Treningowego Hammer Strength to gwarancja zdystansowania konkurencji.

Dowiedz się więcej →
Life Fitness News

Wydajemy firmowy magazyn, w którym przedstawiamy partnerskie kluby, wyposażone przez nas w maszyny Life Fitness i Hammer Strength. Publikujemy artykuły merytoryczne dla menedżerów i trenerów oraz opisujemy wydarzenia z życia firmy.

Dowiedz się więcej →
Akceptuję →